Pokaż lewy panel

Kontakt

Pion zarządzający:

 

Gąsiorowski Damian

Dyrektor handlowy

tel. kom.: +48 534 664 738

e-mail: gasiorowski@mannolpolska.pl

 

Granczka Michał

Regionalny kierownik sprzedaży

tel. kom.: +48 508 435 745

e-mail: granczka@mannolpolska.pl

obsługiwane województwa:

podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubelskie, świętokrzyskie

 

Czajkowski Krzysztof

tel. kom.: 608 642 627

e-mail: czajkowski@mannolpolska.pl

 

Kuzawiński Konrad

tel. kom.: 608 642 527

e-mail: kuzawinski@mannolpolska.pl

 
 

Przedstawiciele handlowi:

   

Bobrowski Piotr

tel. kom.: +48 531 487 102

e-mail: bobrowski@mannolpolska.pl

obsługiwane województwa:

pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

 

Granczka Michał

tel. kom.: +48 508 435 745

e-mail: granczka@mannolpolska.pl

obsługiwane województwa:

podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubelskie, świętokrzyskie

 

Tomczyk Mateusz

tel. kom.: +48 730 003 828

e-mail: tomczyk@mannolpolska.pl

obsługiwane województwa:

zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, północ mazowieckiego

 

Marcin Stańczak

tel. kom.: +48 533 371 144

e-mail: stanczak@mannolpolska.pl

obsługiwane województwa:

łódzkie, południe mazowieckiego

 

 

 

Biuro obsługi klienta:

 

Informacja ogólna:

tel: 24 307 02 58

 

Rybicki Łukasz

tel: 24 307 03 67

tel. kom.: 531 741 020

e-mail: rybicki@mannolpolska.pl

 

Urbaniak Piotr

tel: 24 307 02 39

tel. kom.: 604 716 216

e-mail: urbaniak@mannolpolska.pl

 

Krankiewicz Kamil

tel. kom.: 604 578 294

e-mail: krankiewicz@sct-mannolpolska.pl

 

Księgowość:

 

Krajewska Edyta

tel. kom.: 519 467 047

e-mail: krajewska@mannolpolska.pl

 

Opólska Monika

tel. kom.: 519 467 047

e-mail: opolska@mannolpolska.pl

 

Wysyłki Schenker/Fedex:

 

Mroczek Dorota

tel.: 664 268 496

e-mail: mroczek@mannolpolska.pl

 

Reklamacje:

 

Rybicki Łukasz

tel. kom.: 531 741 020

e-mail: reklamacje@mannolpolska.pl

 

 

 

 

Imię *
E-Mail *
Wiadomość *